Untitled Document

AMAÇ ve KAPSAM

Remisyon Güncel Onkoloji Dergisi Bilimsel Tıp Yayınevi'nin süreli yayını olarak Mart, Haziran, Eylül ve Aralık aylarında olmak üzere yılda 4 sayı yayımlanmaktadır. Remisyon Güncel Onkoloji Dergisi'nin yayın dili Türkçe'dir. Dergide derlemeler ile Görüşler ve Düşünceler başlığı altında öncelikle dergide daha önce yayımlanan bir yazıya katkıda bulunmak veya eleştirmek amacıyla kaleme alınan yazılar yayımlanmaktadır.

Remisyon Güncel Onkoloji Dergisi'nin amacı onkoloji alanında konusunun uzmanı bilim adamlarımız tarafından, kendi görüş ve tecrübelerini de aktardıkları yazılar ile bilgi alışverişine katkıda bulunmak, tartışmaya açık konularda farklı görüşlere yer vererek konuların farklı boyutları ile ele alınabildiği bir platform oluşturmaktır.

Derginin hedef okuyucu kitlesi başta onkoloji dalında çalışan uzman ve asistan doktorlar olmak üzere tıbbın diğer branşlarında çalışan ve onkoloji ile ilgilenen tüm hekimlerdir.

Abone İşlemleri

Remisyon Güncel Onkoloji Dergisi, derginin kurul üyeleri ve kütüphanelere ücretsiz olarak ulaştırılmaktadır. Dergi ayrıca, dergiye yıllık abone olan hekimlere düzenli olarak ulaştırılmaktadır.

1 yıllık abone ücreti (2012)
Kurumlar için : 100TL
Hekimler için :   75 TL
Tek sayı ücreti :   25 TL

Dergiye www.remisyon.org adresi aracılığıyla abone olunabilmektedir.

Adres: Remisyon Güncel Onkoloji Dergisi
PK 130 Kavaklıdere-Ankara
Telefon : 0312 426 47 47 - 0312 466 23 11
Faks : 0312 426 93 93
E-posta : bilimsel@bilimseltipyayinevi.com
Web sayfası : www.remisyon.org

Yayım İzni

Remisyon Güncel Onkoloji Dergisi'nde yayımlanan yazılar, resim, şekil, grafik ve tablolar Bilimsel Tıp Yayınevi'nin yazılı izni olmadan kısmen veya tamamen çoğaltılamaz, belli bir sistemde arşivlenemez, reklam ya da tanıtım amaçlı materyallerde kullanılamaz. Bilimsel makalelerde kaynak gösterilmek şartı ile alıntı yapılabilir. Dergide yayımlanan reklamların içeriğinden ilgili firmalar sorumludur.

Reklam Bağlantıları İçin

Ecz. İbrahim Çevik
Bilimsel Tıp Yayınevi
Adres : Bükreş Sokak No: 3/20 06680 Kavaklıdere-Ankara, Türkiye
Telefon : 0532 622 13 23 - 0312 426 47 47 - 0312 466 23 11
Faks : 0312 426 93 93
E-posta : ibrahim.cevik@remisyon.org
Web sayfası : www.bilimseltipyayinevi.com

Yazarlara Bilgi

Yazarlara bilgi kısmına, derginin basılı örneklerinden ve www.remisyon.org adresinden ulaşılabilir.

Yazıların Bilimsel ve Hukuki Sorumluluğu

Yayımlanan yazıların bilimsel ve hukuki sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazıların içeriğinden ve kaynakların doğruluğundan yazarlar sorumludur. Editör, editör yardımcısı ve yayıncı dergide yayınlanan yazılar için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Dergimizde asitsiz kağıt kullanılmaktadır.